ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Оформляя предварительный заказ на наши издания, вы получаете возможность сэкономить средства, принять участие в розыгрыше призов и получить свой экземпляр одним из первых.

Оплата

Оплатить предзаказ можно только перечислив деньги на карточку

Бесплатная доставка

Если стоимость товара по предзаказу равна или превышает 599 грн

Дата выхода

Может измениться, из-за факторов, не зависящих от издательства

Тільки я візьму новий рівень. Том 3

310.00  260.00 

Одного дня у світі відкрився портал, що веде у паралельні виміри… Так почалася легенда, культового корейського бестселера “Тільки я візьму новий рівень”. Сонг Джіну повертається, аби дати відповіді на питання, що полишила попередня частина манхви.
Орієнтовна дата виходу: Червень 2021

Предзаказ

Переводится
ПОДАРОК
Артикул: SB- 2018 Категории: , ,

Ходячі мерці. Книга 2

350.00  300.00 

Світ, що нам знайомий — зник. Світ, в якому домінувала культура споживання та легковажності, замінив світ виживання та відповідальності. Епідемія апокаліптичних масштабів заразила всю земну кулю, змушуючи мертвих повстати та харчуватися живими. За лічені місяці цивілізації не стало: ніякого уряду, супермаркетів, пошти та телебачення. У світі, в якому правлять мертві — уцілілі мають нарешті почати жити.

Предзаказ

Вёрстка

Магія поверненого має бути особливою.

320.00  280.00 

Світ опинився на межі знищення після десятирічної війни. Дезір Арман — один із небагатьох талановитих магів, яким вдалося вижити. Але навіть він не рівня ворогу, що загрожує всьому живому. Коли Дезір був майже впевнений, що кінець настав, він опинився в минулому, на перших роках навчання в престижній магічній академії. Отримавши цей унікальний другий шанс, Дезір поклявся врятувати не лише себе, але й друзів та побратимів, яких втратив під час війни. Чи зможе Арман, маючи знання майбутнього та десятирічний досвід, змінити долю людства чи всі однаково приречені на загибель?
Орієнтовна дата виходу: Червень 2021

Предзаказ

Переводится
Артикул: SB- 2020 Категории: , ,

5 Земель. Том 1. Щосили

290.00  240.00 
Видавництво Delcourt подарувало світу неймовірної краси комікс, що зачаровує з перших сторінок! Історія середньовічного тваринного світу, в якій представники різних видів змагаються за владу на п’яти континентах. Сірус — старий король та герой битви за Дхакерон, — важкохворий. Його племінник Хірус — молодий, жорстокий та амбітний тигр, якого обрали наступником короля, мріє поширити свою владу на П’ять Земель. Проте у кішок завжди все заплутано, тому трон стає бажаною здобиччю… Це справжня «Гра Престолів» тваринного світу!
Орієнтовна дата виходу: Липень 2021
Предзаказ

В печати

Локі

180.00  140.00 

Бог обману нарешті отримав те, на що заслуговував. Він помер. Аби знову повернутися до життя! Перероджений Локі врятував тисячі невинних життів від крижаних велетнів і посів трон крижаного царства. Ворожнеча Тора та Локі, здається, залишилася в минулому. Це історія двох королів. Двох братів. Історія, що варта вашої уваги.

Орієнтовна дата виходу — разом із релізом серіалу “LOKI”. 

Предзаказ

Переводится

Ключі Локів. Том 2. Ігри розуму

290.00  240.00 

Троє дітей Локів пережили жахливе вторгнення до власного будинку, що призвело до смерті їхнього батька. Тепер, коли вони почали повертатися до нормального життя, малий Боді знаходить ключ, що має надзвичайну силу. Питання: «Що, якби подолати власні страхи, освоїти нові навички чи опанувати будь-який вид мистецтва було так само просто, як повернути ключ у замку?»; Відповідь: «Це могло б коштувати вам життя. Особливо якщо ключ потрапить до рук Додж, — зловісної істоти, запеклого ворога сім’ї Локів.» Сценарій Хілла та приголомшливий малюнок Ґабріеля Родріґеса перетворили другий том “Ключів Локів” на подорож у свідомість, яка запам’ятається надовго.

Предзаказ

Анонс
Артикул: SB- 2021 Категории: , ,

Мистецтво Гри Marvel’s Spider-Man

Человек паук
850.00  700.00 

Оригінальна гра «Marvel’s Spider-Man» стала культовою і найкращою супергеройською грою всіх часів. Артбук занурить вас у процес створення цього шедевра!
Орієнтовна дата виходу: Квітень 2021

Предзаказ

Переводится

Мистецтво Гри Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Майлз Моралес
Человек паук
850.00  700.00 
Процесс создания долгожданной игры был задокументирован в артбуке «Искусство Игры Spider-Man: Miles Morales». Огромная книга в твердой обложке, наполненная концептами персонажей, локаций, технологий, гаджетов, и конечно же, паучьих костюмов! И это только часть всего, что удалось вместить на 192 страницах. Всё это дополняется подробными комментариями команды разработчиков, художников и геймдизайнеров.
Будь лучшим, будь собой.
Орієнтовна дата виходу: Квітень 2021
Предзаказ

Переводится