ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Оформляя предварительный заказ на наши издания, вы получаете возможность сэкономить средства, принять участие в розыгрыше призов и получить свой экземпляр одним из первых.

Оплата

Оплатить предзаказ можно только перечислив деньги на карточку

Бесплатная доставка

Если стоимость товара по предзаказу равна или превышает 599 грн

Дата выхода

Может измениться, из-за факторов, не зависящих от издательства

Тільки я візьму новий рівень. Том 3

310.00  260.00 

Одного дня у світі відкрився портал, що веде у паралельні виміри… Так почалася легенда, культового корейського бестселера “Тільки я візьму новий рівень”. Сонг ДжінУ повертається, аби дати відповіді на питання, що полишила попередня частина манхви.
Орієнтовна дата виходу: Липень 2021

Предзаказ

В печати
ПОДАРОК
Артикул: SB- 2018 Категории: , ,

Магія поверненого має бути особливою.

320.00  280.00 

Світ опинився на межі знищення після десятирічної війни. Дезір Арман — один із небагатьох талановитих магів, яким вдалося вижити. Але навіть він не рівня ворогу, що загрожує всьому живому. Коли Дезір був майже впевнений, що кінець настав, він опинився в минулому, на перших роках навчання в престижній магічній академії. Отримавши цей унікальний другий шанс, Дезір поклявся врятувати не лише себе, але й друзів та побратимів, яких втратив під час війни. Чи зможе Арман, маючи знання майбутнього та десятирічний досвід, змінити долю людства чи всі однаково приречені на загибель?
Орієнтовна дата виходу: Липень 2021

Предзаказ

Вёрстка
Артикул: SB- 2020 Категории: , ,

Локі

200.00  160.00 

ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ЛОКІ ДОПОМІГ ГЕРОЯМ ЗЕМЛІ ВИГРАТИ ВІЙНУ СВІТІВ, на нього звалюються нові обов’язки, а його брат Тор не збирається дозволити йому від них втекти. Отож, коли він втомлюється від своїх нових повинностей короля Крижаних Велетнів, Локі звертається за порадою до людини, яка найбільше нагадує короля Мідґарду — Тоні Старка — нездоланної Залізної Людини! Майже те, що треба, чи не так? Але виявляється, що Панцироголовий не дуже радий бачити Локі через усі злі вчинки з його минулого. Тепер Бог Пустощів/Історій/Зла/Хаосу мусить перехитрувати найрозумнішу людину на Землі, або ж (знову) померти. Тим часом, а чи не задумує Тор щось лихе?

Орієнтовна дата виходу — Червень 2021

Предзаказ

В печати

Ключі Локів. Том 2. Ігри розуму

290.00  260.00 

Троє дітей Локів пережили жахливе вторгнення до власного будинку, що призвело до смерті їхнього батька. Тепер, коли вони почали повертатися до нормального життя, малий Боді знаходить ключ, що має надзвичайну силу. Питання: «Що, якби подолати власні страхи, освоїти нові навички чи опанувати будь-який вид мистецтва було так само просто, як повернути ключ у замку?»; Відповідь: «Це могло б коштувати вам життя. Особливо якщо ключ потрапить до рук Додж, — зловісної істоти, запеклого ворога сім’ї Локів.» Сценарій Хілла та приголомшливий малюнок Ґабріеля Родріґеса перетворили другий том “Ключів Локів” на подорож у свідомість, яка запам’ятається надовго.

Предзаказ

Переводится
Артикул: SB- 2021 Категории: , ,

Чорна Вдова. Пролог

Черная вдова
90.00  65.00 

На шляху від шпигуна до месника в житті загадкової ЧОРНОЇ ВДОВИ було чимало таємниць. Але як саме ці окремі ситуації вплинули на нашу героїню? Де та нитка, яка з’єднує її минуле з майбутнім? Приготуйтеся до фільму про ЧОРНУ ВДОВУ від MARVEL STUDIOS, зазирнувши у минуле НАТАШІ РОМАНОВОЇ у цій легендарній історії з кіновсесвіту Marvel!
Орієнтовна дата виходу — Червень 2021. 

Предзаказ

В печати

Мистецтво Гри Marvel’s Spider-Man

Человек паук
850.00  700.00 

Оригінальна гра «Marvel’s Spider-Man» стала культовою і найкращою супергеройською грою всіх часів. Артбук занурить вас у процес створення цього шедевра!
Орієнтовна дата виходу: Квітень 2021

Предзаказ

Вёрстка

Мистецтво Гри Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Майлз Моралес
Человек паук
850.00  700.00 
Процесс создания долгожданной игры был задокументирован в артбуке «Искусство Игры Spider-Man: Miles Morales». Огромная книга в твердой обложке, наполненная концептами персонажей, локаций, технологий, гаджетов, и конечно же, паучьих костюмов! И это только часть всего, что удалось вместить на 192 страницах. Всё это дополняется подробными комментариями команды разработчиков, художников и геймдизайнеров.
Будь лучшим, будь собой.
Орієнтовна дата виходу: Квітень 2021
Предзаказ

Вёрстка