Графік роботи:
Самостійно зробити замовлення через сайт ви можете в будь-який зручний час.
Ваші замовлення обробляються (в тому числі в телефонному режимі) в будні дні з 09:00 до 16:30.
Доставка:
Замовлення зроблені:
до 16:00 — відправляються в той же день;
після 16:00 — відправляються на наступний день.
Після оформлення замовлення вам на пошту прийде повідомлення про те, що замовлення прийняте в обробку. Ми телефонуємо тільки в разі виникнення питань. Доставка оплачується за тарифами обраного вами перевізника (Нова Пошта/Укрпошта/Justin). Орієнтовний термін доставки поштових служб становить 1-3 дні. Попередні замовлення відправляються без додаткового узгодження в день прибуття і на наступний робочий день після прибуття накладу на наш склад. Про приїзд тиражу ви можете дізнатися через наші соціальні мережі.
Упаковка:
Ми дуже ретельно підходимо до упаковки наших видань і використовуємо кілька шарів захисту. Проте, при транспортуванні служби доставки можуть пошкодити товар через неакуратне поводження. На цей випадок ми страхуємо всі посилки. Згідно з умовами поштових служб, щоб отримати відшкодування за пошкоджену посилку, її необхідно розкрити на пошті і переконатися в безпечності. Якщо ваш товар пошкоджений, зверніться до поштової служби за компенсацією.
Повернення і заміна:
Комікси з виробничим браком підлягають заміні або поверненню коштів протягом 14 днів з моменту придбання. Попередньо необхідно написати звернення на пошту distribution@northernlights.com.ua і надати фотографії бракованої продукції. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172, друкована продукція належної якості не підлягає поверненню або обміну, передбаченого статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів».
Оплата:
Ви можете оплатити одним із зручних вам способів.
Оплата онлайн – Ви можете оплатити онлайн за допомогою банківської карти.
Накладений платіж – Ви можете оплатити післяплатою при отриманні.
Увага! Поштові служби стягують додаткову плату за послугу післяплати. Клієнти, які не забирають товар при накладеному платежі, потрапляють в чорний список і надалі не обслуговуються.
Договір оферти

Договір оферти.pdf

Наша мета

NORTHERN LIGHTS – українське видавництво, спрямоване на просування, поширення і розвиток комікс-індустрії. Метою є популяризація зарубіжних коміксів, а також створення нового оригінального продукту, заохочувати читача до ознайомлення з виданнями українською мовою.

Ми почали свій шлях у 2017 році, видаючи ґік блоги і книги відомих авторів. А вже в наступному році підписали свій перший контракт з MARVEL. Тоді й почалася наша активна робота над мальованими історіями.

Слоган компанії «комікси для всіх» повністю відповідає нашим виданням, адже ми пропонуємо широкий вибір для всіх – дитяча література, підлітковий, видання для дорослої аудиторії. У нас ви знайдете великі подарункові видання, стандартні комікси класичного розміру комікси або щось більш просте для «почитати в дорогу». Завдяки програмі «Бонус +» ви можете отримати для себе вигідні умови з постійно діючими знижками.

NORTHERN LIGHTS активно співпрацює з найбільшими компаніями світу, такими як MARVEL, Titan Books, Dark Horse, Image і іншими. Також ми завжди відкриті для співпраці з новими партнерами.