Графік роботи:
Самостійно зробити замовлення через сайт ви можете в будь-який зручний час.
Ваші замовлення обробляються (в тому числі в телефонному режимі) в будні дні з 09:00 до 16:30.
Доставка:
Замовлення, зроблені:
до 12:00 — відправляються в той же день;
після 12:00 — відправляються наступного дня.
Після оформлення замовлення вам на пошту прийде повідомлення про те, що замовлення прийняте в обробку. Ми телефонуємо тільки в разі виникнення питань. Доставка оплачується за тарифами обраного вами перевізника (Нова Пошта/Укрпошта/Justin). Орієнтовний термін доставки поштових служб становить 1-3 дні. Попередні замовлення відправляються без додаткового узгодження в день прибуття і на наступний робочий день після прибуття накладу на наш склад. Про приїзд тиражу ви можете дізнатися через наші соціальні мережі.
Упаковка:
Ми дуже ретельно підходимо до упаковки наших видань і використовуємо кілька шарів захисту. Проте при транспортуванні служби доставки можуть пошкодити товар через неакуратне поводження. На цей випадок ми страхуємо всі посилки. Згідно з умовами поштових служб, щоб отримати відшкодування за пошкоджену посилку, її необхідно розкрити на пошті і переконатися в неушкодженості. Якщо ваш товар пошкоджений, зверніться до поштової служби за компенсацією.
Повернення і заміна:
Комікси з виробничим браком підлягають заміні або поверненню коштів протягом 14 днів з моменту придбання. Попередньо необхідно написати звернення на пошту distribution@northernlights.com.ua і надати фотографії бракованої продукції. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172, друкована продукція належної якості не підлягає поверненню або обміну, передбаченого статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів».
Оплата:
Ви можете оплатити одним із зручних вам способів.
Оплата онлайн – Ви можете оплатити онлайн за допомогою банківської карти.
Накладений платіж – Ви можете оплатити післяплатою при отриманні.
Увага! Поштові служби стягують додаткову плату за послугу післяплати. Клієнти, які не забирають товар при накладеному платежі, потрапляють в чорний список і надалі не обслуговуються.
Договір оферти

Договір оферти.pdf