Наша мета

NORTHERN LIGHTS – українське видавництво, спрямоване на просування, поширення і розвиток комікс-індустрії. Метою є популяризація зарубіжних коміксів, а також створення нового оригінального продукту, заохочувати читача до ознайомлення з виданнями українською мовою.

Ми почали свій шлях у 2017 році, видаючи ґік блоги і книги відомих авторів. А вже в наступному році підписали свій перший контракт з MARVEL. Тоді й почалася наша активна робота над мальованими історіями.

Слоган компанії «комікси для всіх» повністю відповідає нашим виданням, адже ми пропонуємо широкий вибір для всіх – дитяча література, підлітковий, видання для дорослої аудиторії. У нас ви знайдете великі подарункові видання, стандартні комікси класичного розміру комікси або щось більш просте для «почитати в дорогу». Завдяки програмі «Бонус +» ви можете отримати для себе вигідні умови з постійно діючими знижками.

NORTHERN LIGHTS активно співпрацює з найбільшими компаніями світу, такими як MARVEL, Titan Books, Dark Horse, Image і іншими. Також ми завжди відкриті для співпраці з новими партнерами.