ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Оформлюючи попереднє замовлення на наші видання, ви отримуєте можливість заощадити кошти, взяти участь у розіграші призів та отримати свій примірник одним із перших.

Оплата

Сплатити передзамовлення можна тільки перерахувавши гроші на картку

Безкоштовна доставка

Якщо вартість товару за передзамовленням дорівнює або перевищує 599 грн

Дата виходу

Може змінитися, через фактори, що не залежать від видавництва

Тільки я візьму новий рівень. Том 3

310.00  260.00 

Одного дня у світі відкрився портал, що веде у паралельні виміри… Так почалася легенда, культового корейського бестселера “Тільки я візьму новий рівень”. Сонг Джіну повертається, аби дати відповіді на питання, що полишила попередня частина манхви.
Орієнтовна дата виходу: Травень 2021

Передзамовити

Перекладається
ПОДАРУНОК

5 Земель. Том 1. Щосили

290.00  240.00 
Видавництво Delcourt подарувало світу неймовірної краси комікс, що зачаровує з перших сторінок! Історія середньовічного тваринного світу, в якій представники різних видів змагаються за владу на п’яти континентах. Сірус — старий король та герой битви за Дхакерон, — важкохворий. Його племінник Хірус — молодий, жорстокий та амбітний тигр, якого обрали наступником короля, мріє поширити свою владу на П’ять Земель. Проте у кішок завжди все заплутано, тому трон стає бажаною здобиччю… Це справжня «Гра Престолів» тваринного світу!
Передзамовити

Верстка

Ходячі мерці. Книга 2

350.00  300.00 

Світ, що нам знайомий — зник. Світ, в якому домінувала культура споживання та легковажності, замінив світ виживання та відповідальності. Епідемія апокаліптичних масштабів заразила всю земну кулю, змушуючи мертвих повстати та харчуватися живими. За лічені місяці цивілізації не стало: ніякого уряду, супермаркетів, пошти та телебачення. У світі, в якому правлять мертві — уцілілі мають нарешті почати жити.
Орієнтовна дата виходу: Травень 2021

Передзамовити

Верстка

Локі

180.00  140.00 

Бог обману нарешті отримав те, на що заслуговував. Він помер. Аби знову повернутися до життя! Перероджений Локі врятував тисячі невинних життів від крижаних велетнів і посів трон крижаного царства. Ворожнеча Тора та Локі, здається, залишилася в минулому. Це історія двох королів. Двох братів. Історія, що варта вашої уваги.

Орієнтовна дата виходу — разом із релізом серіалу “LOKI”. 

Передзамовити

Перекладається

Мистецтво Гри Marvel’s Spider-Man

Людина-Павук
850.00  700.00 

Оригінальна гра «Marvel’s Spider-Man» стала культовою і найкращою супергеройською грою всіх часів. Артбук занурить вас у процес створення цього шедевра!

Передзамовити

Перекладається

Ґодзілла: Правителі Землі. Том 1

390.00  310.00 

Ґодзілла повернувся і світ зміниться назавжди!

Гігантські монстри почали з’являтися на всій земній кулі, полишаючи за собою руйнування катастрофічних розмірів. Але хто.. Або що.. стоїть за цими раптовими атаками? Це завдання для командира Стівена Вудса та його загону протидії Кайдзю, що мають відбивати атаки монстрів, та Люсі Каспрел з дослідницької групи вчених під назвою «Вартові Кайдзю», які повинні з’ясувати правду, про те, що приховує вторгнення титанічних істот.
Орієнтовна дата виходу: Березень 2021

Передзамовити

Верстка

Мистецтво Гри Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Майлз Моралес
Людина-Павук
850.00  700.00 
Процес створення довгочікуваної гри було задокументовано в артбуці «Мистецтво Гри Spider-Man: Miles Morales». Величезна книга в твердій обкладинці, наповнена концептами персонажів, локацій, технологій, гаджетів, та звісно ж, Павучих костюмів! І це лише частина всього, що вдалося вмістити на 192 сторінках. Усе це доповнюється детальними коментарями команди розробників, художників та геймдизайнерів.
Будь кращим, будь собою.
Передзамовити

Перекладається