ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Оформлюючи попереднє замовлення на наші видання, ви отримуєте можливість заощадити кошти, взяти участь у розіграші призів та отримати свій примірник одним із перших.

Оплата

Сплатити передзамовлення можна тільки перерахувавши гроші на картку

Безкоштовна доставка

Якщо вартість товару за передзамовленням дорівнює або перевищує 599 грн

Дата виходу

Може змінитися, через фактори, що не залежать від видавництва

Веном від Донні Кейтса

Веном
395.00 495.00 

ЗАБУДЬТЕ ВСЕ, ЩО ЗНАЄТЕ ПРО ВЕНОМА!

Коли стародавнє первинне зло прокидається під вулицями Нью-Йорка, у Веномі пробуджується щось таке ж тривожне! Едді Брок от-от дізнається страшну правду про «іншого себе» — і про те, якою старою насправді є ця історія! Бог уже близько — і якщо планета хоче мати шанс на виживання, зв’язок між одним чоловіком та його симбіотом муситиме пройти неймовірно важкі випробування. А коли Едді залишиться у цьому світі сам-самісінький, то зіткнеться із власними приголомшливими таємницями!
Орієнтовний місяць виходу: Листопад 2021.

Артикул: Невідомо Категорії: , ,

Коді

320.00  260.00 

Дивовижна історія про двох друзів, яким стає на заваді усе на світі — окрім любові. Читачі та любителі тварин будь-якого віку захочуть знову й знову поринати в цю подорож.
Катя та її бабуся проводять літо у їхньому будиночку на Алясці, аж раптом стається так, що дівчинка опиняється віч-на-віч з найбільшою істотою, яку їй доводилося бачити… гігантським кодьяцьким ведмедем, який невдовзі стане її найближчим другом. Проте Катя раптово мусить повернутися до Сіетлу. Коді залишається на самоті та докладає усіх зусиль, щоби знову побачити свою подругу. Це чудова пригода, сповнена захопливих краєвидів, нових знайомств та небезпеки, яка чекає на кожному кроці.

Орієнтовний місяць виходу: Грудень 2021.

Передзамовити

Верстка
Артикул: SB-9655 Категорії: , ,